05.09. 14:00 | 1 | Steinbach | Walldorf | 5 - 1 (0:0) |
12.09. 14:00 | 2 | Walldorf | Freiburg II | 2 - 2 (0:1) |
15.09. 17:30 | 3 | Walldorf | Alzenau | 2 - 2 (0:1) |
19.09. 14:00 | 4 | Walldorf | SSV Ulm | 0 - 0 (0:0) |
14.10. 19:00 | 5 | Walldorf | Gießen | 1 - 2 (1:1) |
29.09. 19:00 | 6 | Walldorf | Stuttgart II | 0 - 1 (0:1) |
03.10. 14:00 | 7 | Schott Mainz | Walldorf | 3 - 1 (3:1) |
10.10. 14:00 | 8 | Walldorf | Stadtallendorf | 4 - 1 (1:0) |
17.10. 14:00 | 9 | Kassel | Walldorf | 1 - 3 (1:0) |
20.10. 19:00 | 10 | Walldorf | Homburg | 2 - 3 (2:0) |
24.10. 14:00 | 11 | Elversberg | Walldorf | 4 - 1 (3:0) |
31.10. 14:00 | 12 | Walldorf | Koblenz | 2 - 0 (0:0) |
09.01. 14:00 | 13 | Frankfurt | Walldorf | 2 - 0 (1:0) |
15.12. 14:00 | 14 | Walldorf | Pirmasens | 0 - 2 (0:0) |
16.01. 14:00 | 15 | Walldorf | Aalen | 1 - 0 (1:0) |
19.01. 19:00 | 16 | Mainz II | Walldorf | 0 - 2 (0:2) |
23.01. 14:00 | 17 | Walldorf | Bahlinger SC | 0 - 2 (0:0) |
03.02. 18:30 | 18 | Großaspach | Walldorf | 2 - 1 (1:0) |
11.12. 19:00 | 19 | Walldorf | Offenbach | 0 - 0 (0:0) |
19.12. 14:00 | 20 | Hoffenheim II | Walldorf | 3 - 0 (0:0) |
30.01. 14:00 | 21 | Walldorf | Balingen | 3 - 1 (2:1) |
07.02. 14:00 | 22 | Walldorf | Steinbach | 1 - 2 (0:2) |
10.03. 14:00 | 23 | Freiburg II | Walldorf | 3 - 1 (1:0) |
20.02. 14:00 | 24 | Alzenau | Walldorf | 0 - 2 (0:1) |
27.02. 14:00 | 25 | SSV Ulm | Walldorf | 1 - 0 (0:0) |
06.03. 14:00 | 26 | Gießen | Walldorf | 3 - 0 (0:0) |
13.03. 14:00 | 27 | Stuttgart II | Walldorf | 3 - 1 (2:0) |
20.03. 14:00 | 28 | Walldorf | Schott Mainz | 3 - 1 (2:1) |
27.03. 14:00 | 29 | Stadtallendorf | Walldorf | 0 - 6 (0:3) |
03.04. 14:00 | 30 | Walldorf | Kassel | 1 - 2 (0:2) |
10.04. 14:00 | 31 | Homburg | Walldorf | 3 - 1 (1:0) |
17.04. 14:00 | 32 | Walldorf | Elversberg | 1 - 4 (0:1) |
20.04. 19:00 | 33 | Koblenz | Walldorf | 3 - 2 (0:0) |
24.04. 14:00 | 34 | Walldorf | Frankfurt | 3 - 1 (1:0) |
01.05. 14:00 | 35 | Pirmasens | Walldorf | 0 - 2 (0:2) |
04.05. 19:00 | 36 | Aalen | Walldorf | 2 - 1 (0:1) |
08.05. 14:00 | 37 | Walldorf | Mainz II | 4 - 2 (2:1) |
15.05. 14:00 | 38 | Bahlinger SC | Walldorf | 2 - 2 (1:0) |
22.05. 14:00 | 39 | Walldorf | Großaspach | 2 - 1 (1:0) |
01.06. 19:00 | 40 | Offenbach | Walldorf | 6 - 1 (2:1) |
05.06. 14:00 | 41 | Walldorf | Hoffenheim II | 3 - 4 (2:2) |
12.06. 14:00 | 42 | Balingen | Walldorf | 0 - 1 (0:0) |